Spotkania informacyjne i szkolenia dla wnioskodawców w trybie online


czwartek, 7 stycznia 2021

Z satysfakcją odnotowujemy duże zainteresowanie, jakim cieszą się spotkania informacyjne i szkolenia prowadzone przez Koordynatorów Dyscyplin NCN. Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce wyjazdowe spotkania informacyjne prowadzone przez Koordynatorów pozostają tymczasowo zawieszone. Zainteresowanym jednostkom naukowym proponujemy spotkania poświęcone ofercie konkursowej i trybie oceny wniosków w NCN prowadzone w formie webinariów, które cieszyły się dużym powodzeniem w 2020 r. 

Wzorem lat ubiegłych proponujemy Państwu kalendarz z terminami zarezerwowanymi na tego typu spotkania informacyjne w pierwszym półroczu 2021 r. Terminarz będzie uzupełniany sukcesywnie w ciągu roku.

KALENDARZ SZKOLEŃ – PIERWSZA POŁOWA 2021

MiesiącDzień
Styczeń

20, 21, 22

Luty

15, 16, 17

Marzec22, 23, 24
Kwiecień6, 9, 30
Maj19, 20, 21
Czerwiec7, 8, 11

Jednostki naukowe, które chcą zorganizować spotkanie online dla swoich pracowników, proszone są o wybór jednego z proponowanych terminów (w formularzu prosimy wskazać jedynie miesiąc) i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: szkoleniadlanaukowcow@ncn.gov.pl

Pobierz formularz

Dołożymy starań, aby odpowiedzieć pozytywnie na jak największą liczbę zgłoszeń, jednakże z uwagi na ograniczenia systemowe nie możemy zagwarantować, że każda jednostka uzyska dostęp do szkolenia. Na decyzję wpłynie przede wszystkim liczba uczestników planowanego spotkania oraz kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem email: szkoleniadlanaukowcow@ncn.gov.pl

TERMINY SZKOLEŃ

SPOTKANIA INFORMACYJNE I WARSZTATY DLA WNIOSKODAWCÓW W 2020 r.

Wstęp na spotkania jest możliwy w miarę dostępności miejsc. Osoby chętne do wzięcia udziału w danym szkoleniu prosimy o kontakt z organizatorem.

TerminMiejsceDane kontaktowe organizatora

23.01.2020

godz. 10.00

Ośrodek Badań nad Totalitaryzmami Instytutu Pileckiego

Foksal 17, 00-372 Warszawa

Aleksandra Kmak-Pamirska

513015110

a.pamirska@instytutpileckiego.pl

23.01.2020

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy

Beata Majewska

(52)3749485

Beata.Majewska@utp.edu.pl

24.01.2020

godz. 11.00

Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk

Aula IChO/IChF

ul. Kasprzaka 44/52

Warszawa

Edyta Kołodziejczyk

22 343 2329

edyta.kolodziejczyk@icho.edu.pl

24.01.2020, godz. 9.00

Szkoła Nauk o Języku i Literaturze Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu

Collegium Heliodori Święcicki

ul. Grunwaldzka 6, Poznań

mgr Aleksandra Niewiadomska

Pełnomocnik Dziekana ds. grantów

Laboratorium ds. projektów krajowych i zagranicznych

 (+48) 61 829 3520

alenie@wa.amu.edu.pl

03.02.2020Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

Sabina Drzewicka

12 6173937

drzewicka@kt.agh.edu.pl

04.02.2020

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Edyta Czerwińska

42 272 54 43, 785 911 599

edyta.czerwinska@umed.lodz.pl

04.02.2020

Uniwersytet Śląski, Instytut Fizyki

ul. 75 Pułku Piechoty 1, 41-500 Chorzów

Seweryn Kowalski

510119301 Seweryn.kowalski@us.edu.pl
04.02.2020Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu WarszawskiegoLilia Ziemczonok

22 55 20 237 badania.wdib@uw.edu.pl
12.02.2020

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Collegium Medicum

Ul. IX Wieków 19 a (wejście od ulicy Radiowej), 25-317 Kielce

I piętro sala nr 1/6

Agnieszka Ciszek

041 349 69 87 agnieszka.ciszek@ujk.edu.pl
14.02.2020Instytut Fizyki Molekularnej PAN w PoznaniuAgata Tomaszewska

61 86 95 181 tomaszewska@ifmpan.poznan.pl
24.03.2020

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytet Śląski w Katowicach 

Natalia Galica

518300731, natalia.galica@us.edu.pl

24.03.2020

Uniwersytet Wrocławski

Bożena Tytoń, Kierownik Działu Badań Naukowych

71 344 72 52, 660202382

Bozena.tyton@uwr.edu.pl

25.03.2020

Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN we Wrocławiu

Adam Watras

+48 71 39 54 183, a.watras@intibs.pl

26.03.2020

Politechnika Wrocławska

Monika Wesołowska, Dorota Bruczuk

71 320 21 76, 71 320 28 11

monika.wesolowska@pwr.edu.pl; dorota.bruczuk@pwr.edu.pl

26.03.2020

Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja w Krakowie

Antonina Chmura-Skirlińska

668-298-385, chmura@if-pan.krakow.pl

27.03.2020

Instytut Genetyki Roślin PAN w Poznaniu

ANNA STACHOWIAK SZREJBROWSKA

507 01 76 71, ASTA@IGR.POZNAN.PL

27.03.2020Instytut Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN w Krakowie

Danuta Grabowska

12 422 19 01 wew. 52, grabowska@isez.pan.krakow.pl

27.03.2020

Uniwersytet  Medyczny w Lublinie

Aleksandra Dunin-Wilczyńska

81 448 5034, aleksandra.dunin@umlub.pl

23.04.2020

Uniwersytet Warszawski

Alicja Newecka

22 5524209, Alicja.Newecka@adm.uw.edu.pl

23.04.2020

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Dr Dobrosława Bartoszek-Bober

56 611 4589, dobroslawabb@umk.pl

23.04.2020

UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE

KATARZYNA FIJAŁKA

12 662 42 59, k.fijalka@urk.edu.pl

SZKOLENIA - DRUGA POŁOWA 2020

SPOTKANIA INFORMACYJNE I WARSZTATY DLA WNIOSKODAWCÓW W 2019 r.